O Nas

CISZAK RACING TEAM (CRT) to ponad 15 letnie doświadczenie właściciela i głównego mechanika – Marka Ciszaka, które pozwoliło zbudować profesjonalny team. CRT z powodzeniem rywalizuje na polskich i zagranicznych torach kartingowych. Sukces drużyny Marka opiera się na solidnych kompetencjach głównego mechanika, otwartej i przyjacielskiej postawy mechaników i rekrutowaniu dobrze zapowiadających się młodych adeptów kierownicy. CISZAK RACING TEAM zapewnia kompleksową obsługę sprzętu na zawodach kartingowych w Polsce i zagranicą oraz podczas treningów.

„Bogate doświadczenie, które zdobyłem, dzięki wieloletniej pracy w roli mechanika dla niemieckiego Zinner Team, który wypromował wielu zawodników na wyższe szczeble kariery wyścigowej, dodało mi odwagi do stworzenia swojego własnego team’u. Moim celem jest promowanie kartingu, zapraszanie do drużyny najmłodszych kierowców, których uczymy podstaw kartingu, ale również pozyskiwanie doświadczonych kierowców kartów, którzy mają potencjał aby powalczyć o pole position. My (mechanicy) im w tym pomagamy – naszą wiedzą, świetnym przygotowaniem sprzętu oraz otwartą i przyjacielską postawą”. – zdradza tajemnice sukcesu swojej drużyny Marek Ciszak.

O profesjonalizmie Ciszak Racing Team mogą świadczyć wyniki zawodników, liczba kategorii w jakich startują młodzi kierowcy. Zawodnicy Marka Ciszaka startują w międzynarodowych kategoriach tj.: KF2, KF, Rok 125 Junior, Senior i Super. W Polsce przygotowują najmłodszych do startów w kategorii Młodzik 60.

Do największych sukcesów drużyny Marka Ciszaka należy uzyskanie przez zawodnika Jakuba Śmiechowskiego Mistrza Polski 2009 w kategorii KF2. Jakub startował również w zawodach WSK i DKM w barwach niemieckiego team’u RL Competition.com, gdzie Marek Ciszak był jego mechanikiem oraz w Formule Renault 2.0 w teamie Kochanski Motorsport Project. Ciszak Racing Team jest również oficjalnym importerem sprzętu i części kartingowych w Polsce marek Gillard, Maddox i Unipro.

Karting w Polsce z roku na rok się zmienia. Następuje głęboka profesjonalizacja – wprowadzane są międzynarodowe kategorie, polskich zawodników można spotkać praktycznie na każdych zawodach kartingowych zagranicą, powstają liczne team’y. Marek Ciszak stworzył team na profesjonalnym poziomie, oferując wysokiej klasy usługi serwisowe i sprzęt, który pozwala podjąć rywalizację w imprezach kartingowych, organizowanych na polskich i zagranicznych torach.